מלווה התפתחותית

ורד הופמן היא מלווה התפתחותית מנוסה אשר מלווה הורים רבים. היא מציעה סדנאות רבות המסייעות להורים ליצור את הקשר הראשוני בינם לבין תינוקם, עוברת עמם על שלבי ההתפתחות של התינוק ומסייעת במקרים של בעיות ואתגרים. כמו כן, ורד הופמן מציעה טיפול שינה הוליסטי בתינוקות ומלווה את האם הטרייה לאחר הלידה. ההדרכות מתבצעות בחלל נעים ומרווח תוך הענקת יחס אישי למשתתפים.

איך בוחרים מלווה התפתחותית

בחירת מלווה התפתחותית אינה עניין של מה בכך. אם אתם רוצים להיות בידיים טובות, מומלץ להשקיע בבחירת המלווה ההתפתחותית אשר תלווה אתכם לאורך הדרך. אלה כמה טיפים לבחירת המלווה הנכונה עבורכם:

  • בררו לגבי ההשכלה – מלווים התפתחותיים עוברים קורס מיוחד אשר מקנה להם תעודה ואישור לעבוד כמלווים. תוכלו לשאול את המלווה לגבי התעודה שהיא רכשה.
  • בררו לגבי ניסיון –מומלץ לבחור במלווה התפתחותית שיש לה ניסיון רב בתחום. כך תוכלו לוודא כי אתם מצויים בהדרכה של מלווה מקצועית אשר הנחתה נשים רבות. בתקופה רגישה זו, כאשר את הופכת לאם צעירה, את זקוקה לכל התמיכה האפשרית. כמו כן, מלווה מקצועית תדע לזהות בקלות בעיות התפתחות של התינוק ותפנה אותך לרופא.
  • בצעו השוואת מחירים – אם אתם מעוניינים לדעת שהמחיר שמציעה המלווה ההתפתחותית הוא הוגן, כדאי לבצע השוואת מחירים. היום באמצעות גוגל אפשר לעשות זאת בקלות רבה. עם זאת, אל תתפשרו על איכות. אם מדובר במלווה מוכרת ואמינה, כדאי לפנות אליה.
  • שאלו אחרים – בעידן האינטרנטי שבו אנו יכולים להגיע לפורומים ורשתות חברתיות בלחיצת כפתור, אפשר לשאול אחרים לגבי מלווה התפתחותית מקצועית. הורים בכל רחבי הארץ ישמחו להפנות אותם למלווה המתאימה. כמו כן, תמיד תוכלו להיוועץ בקרובים אלייך – בני משפחה וחברים אשר עברו גם הם סדנה אצל המלווה ההתפתחותית.

מה לומדים בקורס

מלווים התפתחותיים עוברים קורס מיוחד לפני שהם יכולים להדריך קבוצות אחרות. במהלך הלימודים, נחשפים הסטודנטים לנושאי לימוד מעניינים ומאלפים כדוגמת חשיבות המגע בין ההורה לילד, שלבי ההתפתחות בתינוקות, התפתחות מוטורית וחושית בתינוק, התאמת סוג המוזיקה הנכון עבור התינוקות ועוד. כמו כן, הסטודנטים עוברים הדרכות בשטח. הם נלקחים לסיור במעון יום וצופים בקשר שבין ההורים לילדים.

עוד בנושא :
צור קשר
שאלות? התייעצות?
צור קשר

פנו אלי בשאלות והתייעצות:קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני