חוגים לתינוקות

נולד לכם במזל טוב תינוק. אך מה לעשות שאיש לא לימד אתכם איך להתמודד עם הקשיים של ההורות? למטפלת ורד הופמן יש פתרון מושלם בשבילכם – חוגים לתינוקות. באמצעות סדנאות מיוחדות וליווי מקצועי תוכלו ללמוד להיות הורים טובים יותר. כמו כן, במפגשים הקבוצתיים תוכלו להיפגש עם אנשים כמוכם אשר עושים את הצעדים הראשונים שלהם בתחום ההורות. ומעל לכל, הסדנאות של ורד הופמן מועברות באווירה נינוחה, בחלל נעים ומאוור, תוך שאתם מקבלים את היחס האישי המגיע לכם.

באילו חוגים לתינוקות אפשר להשתתף

קיימות סדנאות רבות לתינוקות. אלה כמה מהבולטות שבהן:

  • סדנאות אמהות ותינוקות – חוגים לתינוקות ואמהות מציעים פעילויות מהנות לאם ולתינוק. אם ישר אחרי הלידה מצאת את עצמך משתגעת בבית בזמן שהבעל בעבודה, תוכלי להצטרף אל אחת הסדנאות ולהיות בחברת אמהות כמוך. בזכות סדנה מיוחדת ואיכותית תוכלי להתפתח ולהעניק לתינוק את הגירויים אשר להם הוא זקוק.
  • סדנאות לפי שלב התפתחותי – בטווח שבין הלידה ועד גיל שנה בערך התינוק עובר שלבים התפתחותיים שונים הנחלקים לפי חודשים. בכל שלב ושלב הוא צובר מיומנויות חדשות, החושים שלו מתחדדים והוא שולט בדרך טובה יותר בתנועותיו. מדריכה מקצועית מציעה סדנאות בהתאם לחודשי הגדילה של התינוקות.
  • ייעוץ שינה – הילד מתקשה להירדם? ייתכן שהוא סובל מהפרעות שינה. כדי להקנות לו הרגלי שינה בריאים חשוב להתייעץ עם מדריכה מומחית. מכיוון שבניגוד למיתוס שהפרעות השינה עוברות עם הגיל, חשוב לטפל בבעיות שינה בהקדם.
  • ליווי לאחר הלידה – הלידה היא חוויה מרהיבה, אבל לפעמים לאחריה את נשארת לבד. אם את מוצאת את עצמך מתמודדת עם הקשיים שלאחר הלידה, פני לעזרה מקצועית והליווי יקל עלייך לגדל את פרי בטנך.

המנחה שמעבירה את החוגים

חוגים לתינוקות חיוניים להתפתחות הילד, והם מפגישים הורים מרקעים שונים. אך כדי שחוג לתינוקות יצליח עליו להיות מועבר על ידי אשת מקצוע. כך שלפני שאתן נרשמות לחוג כלשהו, בררו מי המדריכה שמציעה אותו, אילו חוגים היא מציעה ואיזה ניסיון יש לה בתחום. כדאי להתייעץ עם חברים קרובים ולשאול אותם לגבי חוג טוב שהם מכירים.

עוד בנושא :
צור קשר
שאלות? התייעצות?
צור קשר

פנו אלי בשאלות והתייעצות:קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני